دات نت نیوک
01 97

(PHP 7) یک عمده منتشر شده از برنامه نویسی (PHP) است و همین طور تبلیغ شده تا یک انقلاب را در راه برنامه های وب به دنبال داشته باشد . php7 ، توسعه یافته است و برای تلفن همراه به شرکت ها و در نهایت (Cloud) تحویل داده می شود . این انتشار مهمترین تغییر برای (PHP) ، بعد از انتشار نسخه 5 (PHP) در سال 2004 است .


 

توضیحات تکمیلی:

(PHP 7) یک عمده منتشر شده از برنامه نویسی (PHP) است و همین طور تبلیغ شده تا یک انقلاب را در راه برنامه های وب به دنبال داشته باشد . php7 ، توسعه یافته است و برای تلفن همراه به شرکت ها و در نهایت (Cloud) تحویل داده می شود . این انتشار مهمترین تغییر برای (PHP) ، بعد از انتشار نسخه 5 (PHP) در سال 2004 است . امکانات جدید ده ها ویژگی که به (7 PHP) اضافه شدند که قابل توجه ترین آن ها در پایین ذکر شده اند: بهبود کارایی : دارای ادغام کد (PHPNG) در (PHP 7) ، این ویژگی دو برابر سریع تر از (PHP 5) است . مصرف کمتر حافظه : (PHP 7) بهینه شده ، از منبع کمتری بهره میگیرد . اعلان های نوع عددی : حالا ، پارامتر ها و انواع برگشتی میتوانند ، اجرا شوند . پشتیبانی (64-bit) : پشتیبانی برای ماشین هایی که برپایه (64-bit) ساخته شده باشند . بهبود سلسله مراتب Exception : سلسله مراتب Exception بهبود یافته است . خیلی از FatalError ها تبدیل به Exception شده اند : محدوده ی Exception ها بیشتر شده است و خیلی از FatalError هایی که به Exception تبدیل می شوند ، را پوشش می دهد . تولید کننده Random numbers های امن : اضافه شدن تولید کننده Random numbers های امن ، (Secure API) . (SAPIs) منسوخ شده و پسوند ها حذف شده اند : برنامه های مختلف قدیمی و (SAPIs) و برنامه های افزودنی ، از نسخه آخر حذف شده اند . اپراتور یکی شدن (the null coalescing operator) : اپراتور جدید یکی شدن ، اضافه شده است. اعلامیه های عددی : پشتیبانی برای نوع بازگشتی و نوع پارامتری اضافه شده است . کلاس های پنهان : پشتیبانی برای نوع پنهانی کلاس ، اضافه شد . Zero cost asserts : پشتیبانی برای Zero cost asserts اضافه شد . PHP 7 از موتور zend 3.0 استفاده می کند تا کارایی برنامه را دو برابر و 50% مصرف حافظه بهتر از PHP 5.6 کند. این ویژگی اجازه میدهد تا کاربران همزمان بیشتری ، بدون لازم داشتن سخت افزار اضافی استفاده کنند . PHP 7 با توجه به حجم کار امروزی بازنویسی و طراحی شده است .

نویسنده مقاله

parsa

parsa

abadianparsa51@gmail.com

مطالب مرتبط

    مطالب مرتبط
  • معرفی زبان برنامه نویسی PHP

    معرفی زبان برنامه نویسی PHP

    یک زبان برنامه نویسی اسکریپتی اپن سورس Open Source و سمت سرور ( Server Side ) ،است. زبان پی اچ پی برای طراحی برنامه های تحت وب استفاده می شود. معنای سمت سرور بودن این است که صفحات PHP در مرحله اول توسط سرور Apache یا IIS پردا...

    مشاهده مقاله