دات نت نیوک
05 97

برنامه جدید گوگل Cameos به شما کمک می کند تا از نتایج جستجوهایی که در موردتان می شود به سوال ها پاسخ دهید.

گوگل یک برنامه جدید برای افراد مشهور و چهره های مردمی راه اندازی کرده است که به آنها اجازه می دهد تا پاسخ های ویدیویی را به سوالاتی که درموتور جستجوی گوگل اغلب پرسیده می شوند، ضبط کنند.


 

توضیحات تکمیلی:

برنامه جدیدی که Cameos نامیده می شود، طراحی شده است تا به وبلاگ ها و شخصیت های عمومی اطمینان دهد که مردم اطلاعات دقیق در مورد آنها را از جستجوی Google دریافت می کنند.

"Cameos در Google این اجازه رو به شما میدهد که قدرت داشته باشید. ویدئو ضبط کنید برای پاسخ دادن به سوالات متداولی که در Google در مورد شما ، وجود دارد و سپس آنها را به Google ارسال کنید. اکنون، هنگامی که افراد برای شما جستجو می کنند، به طور مستقیم از شما پاسخ خواهند گرفت. "

Cameos گسترش یک ویژگی است که در سال گذشته به عنوان یک پروژه آزمایشی معرفی شد، جایی که پاسخ های ویدیویی از افراد مشهور به نتایج جستجوی تلفن همراه تعبیه شده است.

در ابتدا این ویژگی تنها با تعداد محدودی از افراد شناخته شد. اکنون برای هر کسی که پس از ارسال یک برنامه، واجد شرایط است، در دسترس است. تا کنون، وبلاگها اغلب با استفاده از دوربین جلویی خود در تلفن های خود، فیلم های خودشان را دریافت می کنند.

پاسخ های ثبت شده با استفاده از برنامه Cameos در موتور جستجو ظاهر می شود. "همه پاسخ های خود مستقیما به گوگل ارسال شده و طرفدارانتان زمانی که سوالاتشان را در مورد شماجستجو می کنند ، میبینند.

پاسخهای ویدیویی فقط در تلفن همراه برای افرادی که در ایالات متحده هستند نشان داده میشود.

نویسنده مقاله

mohikarimi

mohikarimi

mohikarimiii1999@gmail.com
*******

مطالب مرتبط