دات نت نیوک
07 97

در اینجا 15 منابع برای یادگیری جاوا وجود دارد. این یک زبان عمومی منظوره برای اکثر برنامه های دسکتاپ، سیستم های باطن و تمام برنامه های آندروید است، فرصت هایی که برای برنامه نویسان جاوا وجود دارد بسیار زیاد است.


 

توضیحات تکمیلی:

برای یک رویکرد ساده تر، یادگیری جاوا آنلاین به شما اجازه می دهد که کد های جاوا را وارد کرده و بدون نیاز به نصب و اجرای جاوا IDE (محیط توسعه یکپارچه) کار کنید. این همه به دلیل رابط کاربری برنامه نویسی آن است که به حداکثر رساندن تجربه یادگیری کمک می کند و این در قیاس با عمق و کیفیت محتوای آن است

یادگیری هر چیز جدیدی می تواند بسیار جذاب و قابل توجه باشد اما بسیاری از افراد علاقه ای به یادگیری از روی کتاب ندارند.وب سایت Head Java First (نسخه دوم) که توسط کارشناسان جاوا و علاقه مندان به این زبان نوشته شده به گونه ای آموزش را بیان نموده است که کاربر پسند باشد و علاوه بر بیان موارد مهم و جزئیات برای خوانندگان دوست داشتنی باشد.به میزانی که برخی از کاربران این وب سایت را یک وب سایت سرگرمی توصیف می نمایند و آن را یکی از راهکارهای مهم برای یادگیری جاوا به روشی آسان بیان می نمایند. این وب سایت دارای تعداد زیادی نمونه کدهای خوب و پرکاربرد می باشد.

اگر شما قصد دارید که زبان جاوا را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید می توانید از این وب سایت بهره ببرید.این وب سایت آموزش خود را بر اساس موضوع دسته بندی نموده است .ابتکاراتی که در این وب سایت وجود دارد شما را مشتاق می کند تا هر چه سریع تر در این زبان به راه اتاده و یادگیری را ادامه دهید.در کل آموزش موجود در این وب سایت در 30 فصل و با ماژول های مربوط به جاوا صورت می پذیرد.

برنامه نویسان اولی واقعا می توانند از معرفی برنامه Udacity در برنامه نویسی جاوا استفاده کنند. این دوره، مبتدیان را با پایه جامد در علوم کامپیوتر و مفاهیم برنامه ریزی شی گرا فراهم می کند توسط برنامه نویسان متخصص جاوا ارائه شده است.

با بیش از 50،000 دانش آموز، برنامه نویسی جاوا برای مبتدیان Udemy به شدت توصیه می شود برای هر کسی که بخواهد پایه قوی در جاوا ایجاد کند. آن را با فایل های کاری تقسیم شده بین 14 بخش کامل می آید.

اوراکل، غول توسعه نرم افزار بین المللی، دوره ی آنلاین رایگان جاوا خود را برای مبتدیان توسعه داده است. علاوه بر مبانی، شما همچنین می توانید چگونگی ایجاد GUI و چگونگی ایجاد آن، اطلاعات بیشتر در مورد شبکه های سفارشی و JavaBeans را بیاموزید.

edX یک پلت فرم رایگان با منبع باز است که توسط کالج ها و دانشگاه های مختلف در سراسر جهان مدیریت می شود. پیوند بالا برای قسمت 1 دوره است، پس از آن شروع کننده می تواند برای قسمت دوم یاد بگیرد.

Sololearn یک دوره رایگان برای آموزش جاوا در اینترنت ایجاد کرد. برنامه آنها شامل 6 ماژول با 65 درس در مجموع است. شما قصد دارید موضوعاتی مانند حلقه ها و شرایط، آرایه ها، کلاس ها و اشیاء، استثنائات، لیست ها، موضوعات و فایل ها را پوشش دهید.

برنامه نویسی جاوا را به صورت رایگان بیاموزید و مهارت های جدیدی را با کلاس های Skillshare برای برنامه نویسان مشتاق دریافت کنید. این وب سایت همچنین نشان می دهد که تعداد دانشجویانی که برای این یا آن عصا و همچنین بررسی آنها ثبت نام کرده اند را نشان می دهد، لذا آسان تر است که درک کنیم که آموزش هایی ارزش دیدن دارند.

Coursera احتمالا یکی از مکان های شناخته شده ترین است که به دنبال دوره های آنلاین می باشد. پیدا کردن پایه های جاوا، جاوا برای آندروید، و جاوا برای سطوح پیشرفته در آنجا!

همه چیزهایی که لازم است برنامه نویسی را در جاوا شروع کنید یک ماشین مجازی جاوا و یک کیت توسعه نرم افزار است. شما تمام لینکهای ضروری را در توضیحات درس پیدا خواهید کرد.

MIT همچنین یک کلاس مهندسی نرم افزار متخصص در جاوا را از طریق برنامه OpenCourseWare خود ارائه می دهد. این دوره مفاهیم مفیدی در مورد جاوا را پوشش می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد تا نرم افزار کاری را توسعه دهند.

با وجود اینکه در سال 1998 اولین بار در سال 1998 منتشر شد، فکر کردن در جاوا توسط بروس اکل شاید یکی از مهم ترین مطالب خواندن درباره جاوا باشد. متخصصان با سال ها تجربه همه این کتاب را قسم می خورند. همانطور که در ادامه به ارائه یک دیدگاه مفید در تسلط جاوا برای کسانی که تجربه برنامه نویسی قبلی دارند.

با آموزش رایگان Codecademy برای جاوا اساسی، دانش آموزان با این دوره مقدماتی پایه های علمی را بیاموزند.

برای آخرین اطلاعات در مورد برنامه نویسی، Geeks Code Geeks مقالات، آموزش، بررسی ها و نکات کدهای متخصص را منتشر می کند. اگرچه تمرکز اصلی جاوا است، آنها همچنین محتوای مفیدی را در مورد توسعه نرم افزار، Agile و حتی فرصت های حرفه ای در تکنولوژی ارائه می دهند.

نویسنده مقاله

سمیرا احمدی

سمیرا احمدی

sa.ahmadi@espidanmfd.ir
*******

مطالب مرتبط