دات نت نیوک
06 97

صفحه ی درباره ی ما در وب سایت یک صفحه ی حیاتی و مهم می باشد.و معمولا کاربران به اولین صفحه ای که در وب سایت سر می زنند این صفحه می باشد زیرا این صفحه به نوعی برند شما و خلاصه ای از توانایی ها و خدمات شما می باشد.

تعداد زیادی از کاربران شما برای بار اول می باشد که وارد این صفحه شده اند .صفحه ی درباره ما در وب سایتشما می بایست به حدی جذاب و گویا باشد که بتواند کاربران را به خود جذب کرده و آنها را به صفحات دیگر و یا صفحات تعاملی مانند ثبت نام در خبر نامه و یا درخواست خدمات جذب نماید

با بیان موارد بالا قطعا سوالاتی از جمله سوال زیر در ذهن خوانندگان این مطلب ایجاد می شود که:


 

توضیحات تکمیلی:

چه چیزهایی باعث ایجاد یک صفحه ی درباره ما جذاب و کامل می شود

صفحه مورد نظر شما می بایست موارد زیر را داشته باشد.

  1. حاوی اطلاعات مفید: در این صفحه نیاز نیست که تمامی اطلاعات شما و برندتان بیان گردد اما حداقل می بایست به سوالات اولیه کاربران با عنوان این شرکت کیست و چه چیزهایی ارائه می دهد پاسخ گو باشد.
  2. شامل مدارک، تقدیرنامه ها، توصیفات و افتخارات و برخی اطلاعات شخصی مدیران و پرسنل مانند معرفی پرسنل و توانایی های آنها که بینندگان بتوانند به وسیله ی این توضیحات به توانایی های شرکت پی ببرند.
  3. مطالب خلاصه، مفید و جذاب بازگو کننده خدمات و توانایی ها
  4. آسان برای حرکت و در دسترس در هر دستگاه.

ممکن است فکر کنید که این کار کار پیچیده ای است اما در واقعیت این درست نیست

هدف اصلی از صفحه «درباره ما» این است که به بازدیدکنندگان نگاهی اجمالی به هویت فرد یا کسب و کار بدهید.

همانطور که کاربران برند شما را کشف می کنند، باید مشخص کنند که چه چیزی شما را از سایر رقیبان جدا می کند و شما را شایان انتخاب می کند.

در این صفحه شما می بایست خود را به طریقی به کاربران خود معرفی نمایید که هم اطلاعات محرمانه و اسرار برنامه ریزی شما بیان نگردد و هم به روشی جذاب هویت و توانایی های خود را به کاربران بیان کرده و اعتماد آنها را جلب نمایید.

اگر می دانید که چه کسی هستید و هدف شما برای ساخت این سایت چیست، صفحه ی About Us باید به طور ساده تری ظاهر شود.

با این حال اگر شما به دنبال سایت های خاص و الهام بخش برای این صفحه از وب سایت خود هستید می توانید از این 25 سایت که دارای طراحی خلاق و جذاب برای صفحه ی درباره ما هستند الهام گرفته و با بررسی این وب سایت ها یک صفحه ی منحصر به فرد برای برند خود ایجاد نمایید

این نمونه های عالی کمک خواهد کرد که یک صفحه وب سایت شخصی و جذاب ایجاد کنید.

ToyFight یک آژانس طراحی خلاق برنده جایزه است.

شما می توانید در این وب سایت اطلاعات صفحه درباره ما را با عنوان <<چه کسی>> در منو مشاهده نمایید

با ورود به این صفحه در این وب سایت به شما حس مشاهده ی یک وب سایت منحصر به فرد دست می دهد.توجه به جزییات و تعامل بالا با کاربران توانسته است ویترین خوبی از 16 سال تجربه ی این شرکت را به نمایش گذاشته است

این صفحه با دیزاینی سرگرم کننده و با ایجاد افکت های زیبا و بیان اطلاعات جامع و مفید درباره فعالیت ها و اطلاعات کمپانی خود توانسته است کاربران زیادی را به خود جلب نماید

2 Band

گروه استودیوی خلاقیت چند رشته ای است که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است.

شما در صفحه ی درباره مای این وب سایت غافلگیر می شوید زیرا حالت نوشتاری این وب سایت مانند حالت دست نویس می باشد و این ویژگی باعث خاص شدن این صفحه ی وب سایت گردیده است.

این وب سایت یک حس سادگی و صمیمیت به کاربران می دهد و باعث می شود تا کاربران این صفحه را برای ماندن و خواندن اطلاعات آن انتخاب نمایند.

این وب سایت با استفاده از رنگ های جسورانه در طراحی و استفاده از تصاویر جذاب وو افکت های متنوع و زیبا توانسته است یک تجربه ی کاربری زیبا را برای کاربران خود رقم بزند

این وب سایت متعلق به یک مجستمه ساز حرفه ای فرانسوی می باشد.در این وب سایت شما می توانید زندگی نامه و روش ثروت مند شدن یک مرد که احترام زیادی برای مجستمه های چوبی و صنایع دستی است.

این وب سایت یک سایت بسیار سبک و با نوشتاری ساده و سرشار از نقل قول های الهام بخش و عکس های زیبا از کارهای این شخص می باشد.

در این صفحه از وب سایت نویسنده ی وب راجب زندگی خود و این که چگونه از طوفان جان سالم به در برده است و در آن روز خواهرش متولد شده است صحبت می نماید.

ممکن است این سوال در ذهن خوانندگان ایجاد شود که این وب سایت متعلق به کیست؟

Blake Suárez یک طراح و طنز \رداز با احساس و فوق العاده می باشد.

در این وب سایت نوشته های زیبا با لحن طنز امیز و عجیب و غریب به چشم می خورد در این وب سایت با وجود طراحی مینیمالیستی شما می توانید نگاه اجمالی به شخصیت تنوع طلب نویسنده و سبک کاری وی داشته باشید. در این صفحه نویسنده توانسته است به سبکی بسیار جذاب هخود را برای کاربرانش معرفی کرده و بشناساند.

اگر شما یک کسب و کار بزرگ داشتید از چه رسانه ای برای جذب کاربران به کسب و کار خود استفاده می نمودید؟

قطعا ویدیو

این وب سایت متعلق به یک شرکت تولید ویدیو واقع در فلوریدا می باشد که دارای تعداد زیادی شعبه و عضو در سراسرر جهان است

اینوب سایت برای معرفی خود و بیان توانایی ها و امکانات خود یک ویدئو 50 ثانیه ای طنز قرار داده است که این روش می تواند نفوذ بسیار زیادی در کاربران داشته باشد زیرا بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به جای خواندن متن های طولانی به تماشای ویدپو بنشینند.

این شرکت اثاثه یا لوازم جانبی چرمی را برای اتومبیل ها و قطارها می سازد و تاریخ و مسیر آن نیز شگفت انگیز است.

10 NOWNESS

12 Tate

23 Mixd

نویسنده مقاله

سمیرا احمدی

سمیرا احمدی

sa.ahmadi@espidanmfd.ir
*******

مطالب مرتبط