دات نت نیوک
06 97

گوگل تغییرات مهمی در مجوز ها و نقش های کاربر ایجاد می کند، لطفا این تغییر را بررسی کنید بنابراین شما می دانید که چگونه ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد.


 

توضیحات تکمیلی:

گوگل برخی از تغییرات مهم در نحوه مدیریت و حقوق کاربران در کنسول Google را اعلام کرد (Google Search Console.) در اینجا مهم ترین تغییراتی را که قرار است در آینده ی نزدیک اتفاق بیفتد را بیان می نماییم

  1. تمام کاربران بدون توجه به اینکه آیا سطح دسترسی انها در پایین ترین سطح مجوزها یا بالاترین هستند، قادر خواهند بود پیام های سایت های مهم را ببینند.
  2. گوگل بهترین تاریخچه برای مشخص کردن تغییرات اساسی افراد را به امکانات خود افزوده است.این تغییرات شامل تغییرات در تنظیمات، اعتبارات مسائل و جدید ترین sitemap می باشد
  3. کنسول جستجوی جدید شما را قادر می سازد تا یک نمایش فقط خواندنی را از بسیاری از گزارش ها، از جمله Cover Index، AMP و قابلیت استفاده از تلفن همراه به اشتراک بگذارید.
  4. یک رابط کاربری جدید مدیریت کاربر، تمام کاربران را قادر می سازد تا (اگر حق دارند این کار را انجام دهند) نقش های کاربر برای همه کاربران املاک را ببینند و مدیریت کنند.
  5. یک مدل مجوز ساده تر که در آن گوگل "کاربر محدود" را به وضعیت خواندن محدود می کند.
  6. کاربران فقط خواندنی دیگر قادر به انجام اقدامات در حال تغییر دولت نیستند، از جمله راه اندازی یک اعتبار fix یا به اشتراک گذاری یک مسئله.

گوگل هنوز تمام تغییرات مجوز را رفع نموده است، به ویژه مدیریت کاربران به روز شده که "توانایی کاربران محدود و کامل برای مشاهده لیستی از همکاران دیگر سایت" را آسان می کند.

نویسنده مقاله

سمیرا احمدی

سمیرا احمدی

sa.ahmadi@espidanmfd.ir
*******

مطالب مرتبط