دات نت نیوک
10 97

در این پست به معرفی 10مقاله از بهترین مقالات در زمینه طراحی وب را در نیمه اول سال 2018 شامل روند طراحی وب، بهترین طراحی وب، ابزار طراحی وب و خیلی چیزهای دیگر اشاره می نماییم.


 

توضیحات تکمیلی:

صنعت طراحی وب به سرعت در حال رشد است و ما به طور مداوم طرح های جدید و محصولات را مشاهده می کنیم. برای نشان دادن کار خود و پرورش جامعه، بسیاری از طراحان بیش از حد خوشحال هستند که تجربیات خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. 10 مقاله زیر بهترین مقاله های طراحی وب است که من در نیمه اول سال 2018 پیدا کردم، از جمله روند طراحی وب، بهترین طرح های وب و طراحی سلسله مراتبی بصری و غیره.

1 15 روند طراحی سایت در سال 2018

گرفتن آخرین روند طراحی وب و اخبار برای طراح وب بسیار مهم است. با این وجود، دانش و کار خروجی آنها از بین می رود. به همین ترتیب، تقریبا تمام وبلاگهای طراحی وب، مقاله ای در مورد روند طراحی وب در ابتدای سال منتشر می کنند.

هر چند عناصر طراحی وب جدید هر ساله وجود دارد، برخی از روند های سال گذشته همانند طراحی ساده و طراحی میکرو انیمیشن باقی می مانند. این مقاله 16 روند طراحی وب را با نمونه های عملی برای نشان دادن پوشش می دهد. اگر می خواهید آخرین روند طراحی وب را در سال جاری بدانید، این مقاله باید خواند.

2 در طراحی وب، همه چیز سخت می تواند دوباره آسان باشد

طراحان وب امروز - بدون توجه به سطح تجربه خود - مواجهه با معضل ظهور ابزارهای طراحی وب مختلف آن را عملا غیر ممکن است برای طراحان را انتخاب کنید. حتی ساده ترین توابع مانند آپلود تصاویر و انتخاب فونت کتاب های تخصصی برای توضیح آنها هستند.

برخی از تکنیک های طراحی شده که قبلا آموخته ایم، نامناسب و قدیمی شده اند. بعضی از روش های طراحی که چند سال پیش قابل قبول نبود، اکنون "بهترین شیوه های طراحی" شده اند.

ما دائما در حال پیگیری طرح های جدید هستیم و گاهی اوقات از دست دادن احساس می کنیم. این مقاله در مورد اینکه چرا توسعه سریع طراحی وب به طراحان اغلب اشتباه گرفته شده و نحوه طراحی وب یک بار دیگر ساده شده است، صحبت می کند.

3 در طراحی وب، همه چیز سخت می تواند دوباره آسان باشد

منبع

نویسنده مقاله

سمیرا احمدی

سمیرا احمدی

sa.ahmadi@espidanmfd.ir
*******

مطالب مرتبط